Air Free446

Air free446 el telsizi
Air free446 el telsizi

Suya ve darbeye dayanıklı Polikarbonat gövdesi ile her türlü şartlarda kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.Alüminyum döküm şasi ile air  Free-446 Daha fazla koruma için tasarlanmıştır..750 mW ses çıkış gücüyle gürültülü ortamlarda dahi kaliteli ses iletimi sağlamaktadır.

1.800 mA Li-ion pil  özelliği ile Aşırı Uzun Pil Ömrüne ve pil tasarruf özelliğine sahiptir. 

Kolay Kullanım özelliği 

Sert ve dokulu düğmeleri, iki programlanabilir düğmesi ile anında iletişim sağlanabilmektedir. 

16 Kanal Kapasitesi, vox özelliğine ve ses sıkıştırma teknolojisine sahiptir.

 

Genel ÖZELLİKLERİ;

Dayanıklı ve Su geçirmez

Polikarbon ve alüminyum şasesi ile, Free-446 yüksek koruma sağlamaktadır. Aynı zamanda yalıtılmış kaplaması sayesinde, zorlu hava şartlarında dahi üst dizey performans vermektedir.

Üst Düzey Batarya Ömrü

Full 1,800 mA Li-ion batarya paketi, batarya koruma özelliğinin aktif olduğu durumlarda 34 saate kadar batarya ömrü sağlamaktadır.

Kullanımı Kolay

Dayanıklı ve özel dokulu tuşları, kısa ve kalın orta döner düğmesi, ses düğmesi ve üç renkli LED ışığı bulunmaktadır. Bunlara ek olarak, programlanabilen iki tuşu ile, en çok kullanılan dört özelliğe kısayol tuşu atanabilir.

Konuşma Uygunluğu

Frekans ve CTCSS/DCS özel kanal kodu ayarlarının seçimi mümkün olduğu gibi, telsiz diğer iş telsizlerinde olduğu gibi aynı tonlu kanallarda çalışabilmektedir. Yani Free-446’yı satın almak, daha önce satın alınmış telsiz ve ekipman yatırımınızı olumsuz bir şekilde etkilemeyecektir.

Uyumlu Aksesuarlar

Motorola aksesuarları ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır, bu sayede önceki yatırımlarınızı korumuş olursunuz.

Ses Kalitesi

750 mW ses gücü çıkışı ve eşsiz ses ünite dizaynı, Free-446’yı temiz ses çıkışı ve gürültülü ortamlarda kullanım açısından ideal bir telsiz yapmaktadır.

Gürültülü ortamlarda özel yanıt karakteristikleri bile optimum netlik sağlarken, Free-446 geniş bir mikrofona sahip olup tam ses çıkışı sunmaktadır.

16 Kanal Kapasitesi

44 CTCSS tonlarından birinin (6 CTCSS tonu kullanıcılar tarafından özelleştirilmiş olabilir) veya 174 DCS kodlarından birinin (6 DCS kodlarını kullanıcılar tarafından özelleştirilmiş olabilir) seçilmesinden dolayı, PMR-446 üzerindeki 8 RF kanalı üzerinde parazite yol açabileceğinden, 16 kanala kadar özel kodlar kullanılarak proglamlama yapılabilmektedir.

Programlanabilir Fonksiyonlu Yan Tuşları ve Uzun Basma Özelliği

Programlanabilir yan tuşları kullanım kolaylığı sağlamakla birlikte, uzun basma özelliği atayarak yan tuş fonksiyonlarını ikiye katlayabilirsiniz.

Ana Özellikler

STD

IP55 MIL

PMR446 IP55 Seviye MIL 810 G Batarya

Koruma

Düşük Batarya

Uyarısı

CTCSS DCS

SCAN

Gerçek Ebatları : 150 * 53 *32 mm

Acil Durum VOX Kanal PC

2 Pin Acc

2 YIL Garanti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir