Teknik Servis

Motorolanın yetkili bayisi olan firmamız , bünyesinde bulunan  tecrübeli ve güncel konuları takip eden profesyonel teknikerleri  tarafından  teknik servis hizmeti vermektedir. kuruluşundan buyana değişmeyen kadrosu ile çalışarak, güncel teknolojik gelişmeleri takip etmeye devam etmektedir.Motorolanın yetkili bayisi olmasının yanı sıra bir çok alanda faaliyet gösteren firmamız diğer bir çok markanın  satışı dışında bakım ve onarımlarını da gerçekleştirmektedir.

Çalıştığımız firmalardan gelen telsiz arıza taleplerine ilişkin yönlendirdiğimiz teknik personel tarafından cihazlar bilgisayar ve test cihazları ile yerinde kontrol sağlanarak rıza tespiti yapılarak servise getirilmekte ve bakım,onarım işlemleri yapılmaktadır..Yani müşterimizin arızalı olduğunu düşünerek ayırdığı telsizlerin kontrolleri yapılarak  sadece g arızalı cihazlar alınarak vakit kaybı önlenerek,  müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Teknik serviste bulunan telsizlerinizin arızasına ilişkin servis formu açılarak, arızanın nedeni, gerekiyorsa parçası ve fiyatına ilişkin durumunu gösteren teknik servis  formu  müşterimize gönderilerek gerekli işlemler için onayına sunularak bilgilendirilir .Müşterimizin onay vermesi durumunda telsizin onarımı sağlanarak müşterimize kargo veya elden teslimat şeklinde gönderilmektedir. Firmalarla bakım onarım anlaşması yapılmaktadır.

Detaylı bilgi için bize ulaşın..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir