Telsiz Kiralama

Telsiz kiralama hizmeti organizasyon firmaları için büyük bir fırsat haline gelirken, değişen ekonomi ile alıcılar için vazgeçilmez ve aynı zaman da pahalı bir iletişim aracı haline gelmiştir.

Hızla değişen dünyamız da teknoloji hızla büyürken, ekonomi duraklamakta, talep edilen ürünler üreticiler ve satıcılar tarafından farklı şekilde sunularak satışa hazırlamakta, günümüz yaşam koşullarıyla birlikte iş hayatı da hızla değişmektedir. Üretim yapma standartlarının düşmesine aldırış etmeyen ihtiyaçlar, dönemsel çalışan firmaları kalite  standartlarında  ,uygun fiyatlarla , beklentilerine karşılık bularak hizmet almaya yöneltmişleridir. Yani hangi dönemde ve hangi durumda olursak olalım iletişim bir ihtiyaç olmakla birlikte, olmazsa olmaz en iyi araç telsizdir.

Büyük firmalar telsizleri satın alarak iletişim ihtiyaçlarını karşılarken, müşteri den gelen talepler doğrultusunda telsiz kiralama hizmeti verilmektedir. Günümüz koşullarında dönemsel çalışan müşterilerimiz için telsiz kiralama hizmeti veren firmamız, değişen yaşam standartları ile gelişen sosyal bir çok projede de telsiz kiralama hizmeti sunmakta ve hızla büyümeye devam etmektedir. Çalışanlar arasındaki iş takibini kolaylaştıran telsiz , iş takibini kolaylaştırarak çıkabilecek pürüzlerin önüne geçmektedir.

Kısa veya uzun vade telsiz kiralama hizmeti vermekte ve gün için de çıkabilecek problemlerle ilgili telefonla teknik destek alabilmektedir. kullanım için kiralama yapılan telsizin aksesuarları temin edilerek kolay ve pratik kullanım sağlanmaktadır. Telsizler teslim edilmeden önce teknikerimiz tarafından kullanımı hakkında kullanıcılara bilgi verilerek deneme yaptırılmakta, böylece çıkabilecek problemlerin önüne geçilmektedir.

Dijital telsiz ve haberleşme sistemleri olarak işinizi kolaylaştırma ve iletişim sıkıntılarına çözüm bulmak için fikirler üretiyor ve sorularınız yanıt veriyoruz. Motorola yetkili bayi olan dijital telsiz şirketimiz satış servis ve kiralama hizmetleri vermekteyiz.

. Telsiz kiralama hizmetini en çok kullanan alanları sıralarsak;

*Konferans ve seminerler

*Düğün ve davet organizasyonları

*Paintball

*Golf ve araba yarışları

*Av

*Film setleri

*Gezi ve Konaklama faaliyetleri

*İnşaat şantiyeleri

*Turist kafilesi vs.

Gibi alanlar geçici projeler olduğu için rağbet oldukça fazladır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir